+90 534 729 82 54 Benzinli Karot Makinaları

Firma Profili

ELKAR MAKİNA; Konya'da Benzinli karot makinalarının imalat ve pazarlama sektöründe faaliyet göstermektedir.

Firma olarak; Kuruluşumuzdan günümüze imalatını yaptığımız ürünlerimizle müşterilerimize başarıyla hizmet verdik. Biz; yaptığımız işin öneminin bilincinde faaliyetimize devam ediyoruz.

Firmamız; Müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğu verimli çalışma stratejisi ışığında her zaman daha ileri gitmeyi hedeflemiştir.

Geçen zaman içinde pek çok şahıs, kurum, kuruluş ve firmaların Benzinli Karot Makinası taleplerini başarıyla karşılamıştır. Gelecekte de kaliteden ödün vermeden bu sayıyı çok daha yukarılara taşımayı hedeflemekteyiz.

Makinalarımız; Pek çok alanda kullanılmaktadır. Define arama kazılarında, sondaj faaliyetlerinde, tarihi alan kazılarında, fidan dikimi kazılarında ve diğer alanlarda kullanılmaktadır.


El tipi kullanılma kabiyetine sahiptir. Kullanımı gayet basittir. Makinanın farklı motor seçenekleri mevcuttur. Makinanın kırıcı ve delici çelik uçları vardır. Makina ekipmanları makinayla tam set olarak veya sadece makina olarak satış yapılmaktadır.


Makineyi ve takımlarını orman, sarp kayalık alan ve zorlu arazi şartlarında her yere götürebilir, istediğiniz bölgede delme işlemi yapabilirsiniz. Toprakta 10 metre derinliğe kadar delebilme özelliğine sahiptir.


Levha direği, çit demiri vb. yere sabitlenecek direk için ideal bir zemin hazırlar.Betondan kolaylıkla numune alınabilir (Basınç dayanımı vs. testler için).

benzinli karot makinası, benzinli sondaj karot makinası, el tipi benzinli karot makinesi, el tipi sondaj makinası, el tipi banzinli karot sondaj makinası, define kazı makinası, el tipi sondaj makinası